Wiadomości
Spotkanie z Poseł Ewą Malik w Jaworznie. O polityce i problemach mieszkańców. PDF Drukuj Email
01.07.2014.
pict0090.jpg W niedzielne popołudnie gościliśmy w Jaworznie Panią Poseł Ewę Malik, która spotkała się z mieszkańcami, aby porozmawiać o bieżących wydarzeniach ze świata polityki. A w ostatnim czasie w polityce działo się wiele, więc każde wyjaśnienie obecnej sytuacji przez naszych parlamentarzystów jest bardzo ważne i potrzebne. Tak było i tym razem - mieszkańcy mogli poznać stanowisko Prawa i Sprawiedliwości w odniesieniu do m.in. "afery podsłuchowej", która wstrząsnęła rządem Donalda Tuska. Rozmowy toczyły się również wokół służby zdrowia, katastrofalnej sytuacji finansów państwa i niepokojących zwyczajów, które zapanowały w ostatnim czasie w Sejmie. Spotkanie z Panią Poseł odbywało się w ramach ogólnopolskiej akcji PiS "Czas na zmiany".
Czytaj
 
Nie bądźmy obojętni na wydarzenia w NASZYM kraju! Ważne spotkanie w Jaworznie z Poseł Ewą Malik. PDF Drukuj Email
27.06.2014.
ZapraszaPrzykładowa grafikamy na spotkanie z Panią Poseł Ewą Malik w ramach ogólnopolskiej akcji PiS "Czas na zmiany", w dniu 29.06.2014 r. o godz. 15.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworznie (ul.Rynek Główny 17). Jest to ważne i potrzebne spotkanie o bieżącej, trudnej sytuacji w naszym kraju. Spotkanie ma charakter otwarty, zaprośmy swoich bliskich, znajomych - nie bądźmy obojętni na wydarzenia w NASZYM kraju! Zwłaszcza w świetle ujawnionych ostatnio "taśm prawdy rządu Tuska".
Podczas spotkania z mieszkańcami Pani Poseł tłumaczyć będzie dlaczego Prawo i Sprawiedliwość składa wnioski m.in. o konstruktywne wotum nieufności wobec rządu i kandydacie na premiera technicznego, o postawienie przed Trybunałem Stanu szefa NBP Marka Belki oraz zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnieniu przestępstwa przez premiera Donalda Tuska ws. dotyczącej Amber Gold.
Czytaj
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 2 z 164
 

Multimedia

Sample imageWejdź i oglądaj multimedia związane z PiS, spoty, wywiady, zdjęcia itp....

Sondaże

Sample imageKliknij aby zapoznać się z najnowszymi sondami i badaniami opinii publicznej

Zamów newsletter !

Sample imageZamów bezpłatny newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje z PiS w Jaworznie