Wiadomości
Informacja z ostatniej chwili PDF Drukuj Email
26.11.2014.
Jak poinformowała nas Pełnomocnik PiS w okręgu sosnowieckim Pani Poseł Ewa Malik, za działania Pana Czesława Żelichowskiego na szkodę partii, wystąpi w trybie pilnym do władz Prawa i Sprawiedliwości o usunięcie go z szeregów ugrupowania.

O zaistniałej sytuacji został również poinformowany Pan Joachim Brudziński - Przewodniczący Komitetu Wykonawczego PiS, który również zapowiedział podjęcie odpowiednich kroków dyscyplinarnych wobec Czesława Żelichowskiego.


Czytaj
 
Komunikat Zarządu PiS w Jaworznie PDF Drukuj Email
26.11.2014.
Czesław Żelichowski popiera Platformę Obywatelską
Komunikat Zarządu PiS w Jaworznie

Komunikat ukazuje się z związku z wywiadem udzielonym w gazecie „Co Tydzień” w dniu 26 listopada br. przez Pana Czesława Żelichowskiego, który w swojej wypowiedzi wystąpił przeciwko Panu Pawłowi Silbertowi.

Pan Paweł Silbert jest bezpartyjnym kandydatem na urząd prezydenta miasta Jaworzna - oficjalnie popieranym przez Komitet Polityczny Prawa i Sprawiedliwości.
Czesław Żelichowski udzielając wywiadu gazecie jawnie wspierającej Platformę Obywatelską w swojej wypowiedzi występując przeciwko Pawłowi Silbertowi jednoznacznie poparł kandydata PO Bogusława Śmigielskiego, czyniąc to wbrew woli organów statutowych PiS udzielających rekomendacji i poparcia kandydatom. Jest to już kolejne działanie Czesława Żelichowskiego wspierające kandydata PO oraz jego sojuszników.

Zarząd PiS w Jaworznie podejmie działania w celu natychmiastowego wyrzucenia Pana Czesława Żelichowskiego za działania na szkodę partii.
Przypominamy, że Czesław Żelichowski nie należy do jaworznickich oraz okręgowych struktur Prawa i Sprawiedliwości. Jest członkiem PiS w Zabrzu, gdzie pracuje w miejskiej spółce.

Zarząd PiS w Jaworznie

Czytaj
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 2 z 170
 

Multimedia

Sample imageWejdź i oglądaj multimedia związane z PiS, spoty, wywiady, zdjęcia itp....

Sondaże

Sample imageKliknij aby zapoznać się z najnowszymi sondami i badaniami opinii publicznej

Zamów newsletter !

Sample imageZamów bezpłatny newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje z PiS w Jaworznie